Tim

Darko Angebrandt, dip.ing.el., direktor

Ovlašteni inženjer eleketrotehnike
Ovlašteni energetski certifikator

32 godina rada
osobni kontakt: darko@inel.com.hr

Goran Petrović, ing.el.

Ovlašteni inženjer elektrotehnike
stručni elektrotehnički nadzor

Projektiranje

22 godina rada
osobni kontakt: goran@inel.com.hr

Nevenka Gajski, oec.teh.

Komunikacije
18 godina rada
Osobni kontakt: nevenka@inel.com.hr

Alen Rajčić, ing.el.

Ovlašteni voditelj elektrotehničke struke
Mjerenje i ispitivanje, izvođenje elektrotehničkih radova

projektiranje i nadzor, energetsko certificiranje
9 godine rada
osobni kontakt: alen@inel.com.hr

Zvonimir Puljić, univ.bacc.ing.el.

Projektiranje i energetsko certificiranje
3 godina rada
Osobni kontakt: zvonimir@inel.com.hr

Vjekoslav Dugeč, mag.ing.el.

Ovlašteni inženjer elektrotehnike
Projektiranje i energetsko certificiranje

2 godina rada
Osobni kontakt: dugec@inel.com.hr

Marko Grbavac, bacc.ing.el.

Projektiranje i energetsko certificiranje
1 godina rada
Osobni kontakt: marko@inel.com.hr