Tim

Darko Angebrandt, dip.ing.el., direktor

Ovlašteni inženjer eleketrotehnike
Ovlašteni energetski certifikator

36 godina rada
osobni kontakt: darko@inel.com.hr

Goran Petrović, ing.el.

Ovlašteni inženjer elektrotehnike
stručni elektrotehnički nadzor

Projektiranje

26 godina rada
osobni kontakt: goran@inel.com.hr

Nevenka Gajski, oec.teh.

Komunikacije
22 godine rada
Osobni kontakt: nevenka@inel.com.hr

Alen Rajčić, ing.el.

Ovlašteni voditelj elektrotehničke struke
Mjerenje i ispitivanje, izvođenje elektrotehničkih radova

projektiranje i nadzor, energetsko certificiranje
13 godina rada
osobni kontakt: alen@inel.com.hr

Zvonimir Puljić, univ.bacc.ing.el.

Projektiranje i energetsko certificiranje
7 godina rada
Osobni kontakt: zvonimir@inel.com.hr

Josip Bandalo, ing.el.

Ovlašteni voditelj elektrotehničke struke
Mjerenje i ispitivanje, izvođenje elektrotehničkih radova

projektiranje i nadzor, energetsko certificiranje
14 godina rada
osobni kontakt: josip@inel.com.hr

Marko Grbavac, bacc.ing.el.

Projektiranje i energetsko certificiranje
3 godina rada
Osobni kontakt: marko@inel.com.hr