Tim

Darko Angebrandt, dip.ing.el., direktor

Ovlašteni inženjer eleketrotehnike
Ovlašteni energetski certifikator

38 godina rada
osobni kontakt: darko@inel.com.hr

Goran Petrović, ing.el.

Ovlašteni inženjer elektrotehnike
stručni elektrotehnički nadzor

Projektiranje

28 godina rada
osobni kontakt: goran@inel.com.hr

Alen Rajčić
Alen Rajčić, ing.el.

Ovlašteni voditelj elektrotehničke struke
Mjerenje i ispitivanje, izvođenje elektrotehničkih radova

projektiranje i nadzor, energetsko certificiranje
15 godina rada
osobni kontakt: alen@inel.com.hr

Zvonimir Puljić, mag.ing.el.

Projektiranje i energetsko certificiranje
9 godina rada
Osobni kontakt: zvonimir@inel.com.hr

Josip Bandalo
Josip Bandalo, ing.el.

Ovlašteni voditelj elektrotehničke struke
Mjerenje i ispitivanje, izvođenje elektrotehničkih radova

projektiranje i nadzor, energetsko certificiranje
16 godina rada
osobni kontakt: josip@inel.com.hr

Ivona Svilanović
Ivona Svilanović, oecc.

Komunikacije
1 godina rada
osobni kontakt: ivona@inel.com.hr